T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Amasya Müftülüğü

09.12.2019

İL MÜFTÜMÜZ ALBULKADİR KEŞVELİOĞLU “BU ŞEHİRDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ”

Amasya İl Müftülüğü Gençlik koordinatörlüğü çalışmaları ve gençlik merkezleri ile ilgili tanıtım ve üyelik işlemleri kapsamında, Amasya Üniversitesi bünyesinde bulunan 4 ayrı kampüste ayrı ayrı stant çalışmaları gerçekleştirildi.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği stantlarda öğrencilere İl Müftülüğünün gençlere yönelik yaptığı çalışmalarla ilgili bilgilendirici broşürler, kalem hediyeleri ve üyelik sistemi anlatılıp öğrenciler gençlik merkezlerine davet edildi. Standı ziyaret eden il Müftümüz Sayın Abdulkadir KEŞVELİOĞLU ''Bu Şehirde Yalnız değilsiniz'' sloganı ile başlayan konuşmasında Gençlere hitaben şunlara değindi; Geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimizin dini milli ve manevi duygularını güçlendirmek, hayat yolunda karşılaştıkları sorunlarla ilgili doğru bilgiyi güvenilir kaynaklardan öğrenmelerini sağlamak amacıyla başkanlığımızın başlatmış olduğu gençlik çalışmaları kapsamında Amasya İl Müftülüğü olarak açmış olduğumuz gençlik merkezlerimiz ve bu merkezlerimiz de düzenlediğimiz sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz ile sizlerin her daim yanınızdayız. Stantlarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ediyorum diyerek gençlerimize ve bu çalışmaları yürüten il gençlik koordinatörlüğü ekibine çalışmalarında başarılar dileyip memnuniyetlerini bildirdi.

Diğer günlerde standı ziyaret eden İlahiyat Fakültesi Dekanı Şuayip ÖZDEMİR, Dekan Yardımcısı ve İl Müftü Yardımcıları gençlerimizle tanışıp sohbet ettiler.

Gençlere yönelik böyle güzel çalışmalarından dolayı İl Müftülüğü gençlik koordinatörlüğü ekibine teşekkür ettiler.